.

На ROP Shop | Flywheel Puller Алатка за 2002 година Маринер 40 HP 70412L7LF, 7041302LB, 7041312LB Брод

На ROP Shop | Flywheel Puller Алатка за 2002 година Маринер 40 HP 70412L7LF, 7041302LB, 7041312LB Брод

DEN 815.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На ROP Продавница замена на Flywheel Puller Алатка за 2002 година Маринер 40 HP 70412 L7 LF, 7041302 LB, 7041312 LB Брод.Спецификации - Алатка Тема Големина : 1 1/2"-16 TPI.Топ Тема Големина : 5/8"-18 TPI.Се однесуваат на сликите 2 збор како што е прикажано во првата слика.Алатката се отстранува на flywheel од вратило, додека за заштита на вратило.Се вклопува/За Многу Меркур, Маринер, Раса, Sport Jet & Сила 30-250 HP outboard модели.Ве молам проверете дали вашиот мотор има 1 1/2"-16 тема големина за да се обезбеди fitment.

Особините