.

Flameless Свеќи, Батерија Напојува Лажни Свеќа Светлина за Дома Десктоп Партија Decoratio

Flameless Свеќи, Батерија Напојува Лажни Свеќа Светлина за Дома Десктоп Партија Decoratio

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На светкави flameless LED чај светлина е идеален за декорација.На топло бела светлина има силна способност да се создаде атмосфера.Тоа може да се користи како расположение светлината и желбата светлина.Лесен за употреба, со switch, едноставен и удобен операција.Оваа електронска чај светлина се напојува со копчето батеријата(не се вклучени), батеријата може да биде лесно да се замени преку етикета на дното.Оган‑слободни и непушачки зони ПРЕДВОДЕНИ чај светла, светлината е мазна и реални, нема потреба да се грижите за пламен, без ризик од пожар или согорување, дури и на децата и на постарите лица може да се користи безбедно.Чај светлата можат да бидат поставени на маса или на друго место во ресторани, домови и градини, свадби, партии, како Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Наставникот е Ден, ноќта на Вештерките, Велигден, Децата Ден, Жените Ден, итн.Овој роман чај светилка, и практично и декоративни, е пристоен подарок за помладите генерации, двојки, двојки, колеги, пријатели, постари лица, деца, соучениците, наставниците и така натаму.Спецификација : Предмет Тип : Свеќа Светлина Бруто Тежина : Околу. 61g/2oz Производ Материјал : ПП+LED светла Боја : Топло светло Производ Големина : 3.8 x 3.8 x 1.8 cm/1.5 1.5 x x 0.7 во Напојување : Три CR2025 копчето батерии (не се вклучени) Пакет Листата : 6 x Свеќа Светлина.

Особините