.

YFMMM Фитнес Брануваа, со Прилагодливи Парапет Возрасни Брануваа Хексагонални Кардио Рекреативни Тобогани за Внатрешна

YFMMM Фитнес Брануваа, со Прилагодливи Парапет Возрасни Брануваа Хексагонални Кардио Рекреативни Тобогани за Внатрешна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

☀ БЕЗБЕДНО И ЗАБАВНО : забавувајте Се со вашите аеробик и кардио вежби без да ја загрози вашата безбедност!тивко, и поддршка отскокнување. ☀ Го ПОДОБРУВА отчукувањата на СРЦЕТО И СОГОРУВА КАЛОРИИ : Работи од страна пак да се врати помага да согорите калории и го подобрува здравјето на срцето со ниско влијание вежба. ☀ ИЗДРЖЛИВИ, ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ ДИЗАЈН : брануваа поддржува до 500 килограми и е лесно да се соберат.Затворен брануваа е уникатно дизајниран за дневната соба/спалната соба/канцеларија и слично. ☀ ЗГОЛЕМУВА РАМНОТЕЖА И КООРДИНАЦИЈА : Rebounder Брануваа различни вежби и интензитет нивоа можат да бидат додадени за да ја зголемат својата сила обуки и да се добие максимална корист од вашето вежбање. ☀ Погоден за затворен & отворено : Брануваа Кардио Тренер на Децата да консумираат екстра енергија/возрасните може да се направи фитнес тренингот/постарите може да се задржи активни со помалку притисок на зглобовите.Добра за почетници или оние ентузијасти за вежбање, оваа мини фитнес брануваа е одлична за ниско влијание тренингот, вклучувајќи squats, џогирање во место, скокови и многу повеќе.Спецификации✎Дијаметар : 110cm✎Висина : 33cm✎Нога број на цевки : 6✎Карактеристики : молчи, durable Notes : ➤Само едно лице е дозволено да се користи на брануваа во исто време како се повеќе луѓе во исто време може да резултира со повреда.➤Не се обидувајте салто на брануваа.➤Отстрани ги сите остри предмети пред користење на брануваа.➤Топло Совет : ве Молиме скокање со спортски чевли при користење на брануваа да избегне да биде повреден.

Особините