.

Палатата Учење 4 Пакет - Гира Вежбање + Тежина Вежбање + Kettlebell Вежбање + Отпор Бендови - Сет од 4 Тренингот на топ Листите (18 x 24, ЛАМИНАТ)

Палатата Учење 4 Пакет - Гира Вежбање + Тежина Вежбање + Kettlebell Вежбање + Отпор Бендови - Сет од 4 Тренингот на топ

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сет од 4 Постери Направени во САД.Постери се 18" x 24" во големина.Висок-квалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополнителна издржливост.Солза Отпорни.Палатата Учење 4 Пакет - Гира Вежбање + Тежина Вежбање + Kettlebell Вежбање + Отпор Бендови - Сет од 4 Тренингот на топ Листите (18" x 24", ЛАМИНАТ).

Особините