.

6 Pack Играчка Обрачот Пакет Пакет - Snap Заедно Монтажни Прилагодливи Тежина Големина Пластични Обрачи - Деца Hula Прстени за Спорт Игра, 32-Инчен

6 Pack Играчка Обрачот Пакет Пакет - Snap Заедно Монтажни Прилагодливи Тежина Големина Пластични Обрачи - Деца Hula Прстени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Најголемиот дел вредност пакет од 6 вкупно монтажни играчка карики. 12 инчен сегменти направи 32" со дијаметар од обрачот.Пакет вклучува 48 монтажни делови за лесно складирање и транспорт.Секој обрачот е составена од festively обоени сегменти, со приложување лесно и безбедно да се направи совршен круг.Овие детска играчка карики може да се прилагоди поинаку според дете големина.Пластична цевка на hula карики е празен, па ако ви треба да ја зголеми својата тежина, можете да додадете песок или кутии за да се прилагоди на телесната тежина на децата обрачот.Направени од издржлив лесни ABS пластика.Тие се за разлика од другите hula карики на пазарот, кои се многу кршливи и лесно мелени.Идеален избор за Почетници и Деца.Одлична Партија за Услуги или рекламирање материјали.Носивост на забава!Одлично за лето активност!На возраст од 3 и Нагоре.Вредноста Пакет - 6 карики по пакет.Осум Монтажни Делови : преносни за деца, лесно да се соберат/складирање и практично да го однесе насекаде.Жив Неонски Бои : светли бои, кои се занимаваат децата на прв поглед.Висок Квалитет, направени од издржлив lgihtweight пластика.Изграден да трае долго и 100% безбедно не-токсични.Совршена Големина за Деца - осум 12" сегменти направи 32" дијаметар на кругот.На возраст од 3 и нагоре.Корист на Обрачот : Подобрување на рамнотежата и флексибилноста, како и Координација, Подобрување на Кардиоваскуларниот Фитнес, Пракса Танцување и сл.Twirl овие обрачи околу половината, стомакот, рацете и нозете.Користете Карики да остане се вклопуваат додека се забавувате.Вежбајте користејќи играчка карики е забавно и забавни активности што се може да направи вашата весел и позитивен ефект врз вашиот ум.Идеален избор за роденден, се заедно, училишните активности и спортски настани.

Особините