.

Seupeak Тешки Фиока Слајдови 24 инчен со Заклучување на Целосна Екстензија Фиока Шини Заклучување Индустриски Фиока Страна 450 lb Капацитет, 1-Пар (Боја : Без Заклучување, S

Seupeak Тешки Фиока Слајдови 24 инчен со Заклучување на Целосна Екстензија Фиока Шини Заклучување Индустриски Фиока Страна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да пребарувате за "Seupeak". "добредојдовте на нашиот shop Happy шопинг!"SHD2576 3 Огради Целосна Екстензија Топката Имајќи Ултра Тешки Фиока Слајдови Со Заклучи,Максимален Капацитет £ 500,Страна Планината,1 Pair SHD2576 Тешки Фиока Слајдови Со Lock Adopt двоен ред на цврст метал челик топката дизајн,се Повлече назад и назад повеќе проблеми и повеќе поцврста quality Strong Капацитет : Можат да бидат применети на : Стоки полица, Кабинети, Индустрија се користи фиока, RV, Камион, Вендинг машина, итн.Производ advantage Ultra Тешки Оптоварување capacity Super големи товарот на капацитетот, максималниот товарот капацитет може да достигне 500 кг.Може да се применува на : Стоки полица, Кабинети, Индустрија се користи фиока, RV, Камион, Вендинг машина, итн.Двоен ред на цврст челик ballsΦ6mm висока густина двоен ред на цврсти челични топки,Натоварени и се повлече повеќе од 80,000 пати, тивко и мазна, долготрајна употреба.Двонасочна заклучување function The фиока може да биде отворена или затворена со притискање на рачката, и тоа ќе биде заклучен кога целосно да се прошири или затворени за да се спречи случајно лизгачки надвор, која може да се обезбеди стабилноста и безбедноста на фиока.3 Огради Целосна Extension The целосно да се прошири и должина што е двапати дека на затворена држава.Кога ќе отворите фиока, на фиока може да биде повеќе, добро презентирани пред you Specification Material : Висок квалитет ладно валани steel Specification : Големина опсег : 20"-60"Height : 76.2 mm Width : 19.2 mm±0.3 mm(Инсталација царинење)Материјал дебелина : 2.5 mm Double ред на Цврст метал челик топката дизајн : Повлечете и назад повеќе проблеми и повеќе поцврста quality Full продолжување : 3 Огради Целосна Екстензија, отворање овозможува за целиот фиока да се пристапи.Максимален капацитет : 500 £ /220kg Notes : Монтажа завртки не included Installation царинење diagramfor повеќе информации, ве молиме видете ја опис на производот подолу.

Особините

Size range:
20-60Height
Material thickness:
2.5mm
Double row of Solid metal steel ball design:
Pull back and forth more smoothly and more firmer quality
Full extension:
3 Folds Full Extension, opening allows for the entire drawer to be accessed.
Maximum load capacity:
500lb/220kg
Notes:
Mounting screws are not included
Installation clearance diagram :
for more information, please see the product description below. :