.

QWEASDF 2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Фиока Песна Три-Дел Железнички Задебелување на Баферот Амортизацијата го исклучите Железнички Кабинет Тастатура Фах Хардвер

QWEASDF 2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Фиока Песна Три-Дел Железнички Задебелување на Баферот Амортизацијата го исклучите

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Мазна и тивко : нецелосни, продолжување, мека затворање фиока слајдови.Со меко затворање функција, затворете ги сите фиока нежно и тивко, создавање на тивок животната средина за вашето семејство. ★Висока-квалитет на хидрауличниот систем : хидраулично мека/авто-затворање функција е специјално дизајниран за секоја фиока да се затвори полека и ќе го затвори одеднаш. ★Здрав топката лого дизајн : висока јачина и ' рѓа отпор.Обезбедува молчи и frictionless движење кога го отворате фиока. ★Лесно да се инсталира : мулти-дупка за позиционирање, повеќе се задржани инсталација дупки, лесен за инсталација и за дебагирање. ★Максимално оптоварување : 100 фунти.Се сретне товарот барањата на повеќето домаќинство фиока сцени.Авто/авто shut-off function When слајд железнички допира, на амортизерите, на фиока автоматски ќе се затвори полека.feature Solid челична носечка вратило, noiseless отворање и затворање.Слајд железнички е направен од дебела материјал, со товарот капацитет од 100 фунти.Материјалот е electroplated и нема да рѓа.Внатрешната водич шини се лесно да се одделат и лесно да се инсталира.Се користи во спалната соба на мебел, лизгачки врати, канцелариски кабинети и бања кабинети.Производ главен материјал : црна steel Product функција : Молчи damping Installation метод : страна mounted Adapted користење : сите видови на drawers Maximum капацитет : 100lb/45kg Note : Вклучувајќи ги шрафовите за монтирање.

Особините