.

Болдвин BF1212 Тешки Дизел Гориво Спин-На Филтер (Пакување од 6)

Болдвин BF1212 Тешки Дизел Гориво Спин-На Филтер (Пакување од 6)

DEN 1882.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Пакет од 6. Штити гориво систем од контаминација.Сите-метал домување се обезбедува совршеност пукна и пулсот сила да издржи.Високо ефикасни во отстранување на гориво загадувачи.Многу издржливи.Болдвин BF1212 Тешки Дизел Гориво Спин-На Филтер (Пакување од 6).

Особините