.

NEC DTL-12D-1 (Б.К) - DT330 - 12 Копчето на Екранот Дигитален Телефон Црна Акции# 680002 (Продолжува)

NEC DTL-12D-1 (Б.К) - DT330 - 12 Копчето на Екранот Дигитален Телефон Црна Акции 680002 (Продолжува)

DEN 3206.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи . 168 x 58 dot matrix позадинско осветлување на LCD со курсорот клучеви.Мени /Soft Key операција се дадени на LCD.Позадинско осветлување 10-копче dialpad за лесно прегледување.Full-duplex операцијата интерфон.NEC DLV (XD) Z-Y (Б.К) DTL-12 D-1 (Б.К.) Бизнис Телефон DT300 Серија NEWSpecifications : Бренд : Nec Model : DTL-12 D-1 Four чекор прилагодливи база,Полн-дуплекс слушалката,8 линија копчиња (Црвена, Зелена),4 меки копчиња (Помош, Exit),3 LED боја,168 x 58 dot matrix позадинско осветлување на LCD со курсорот клучеви,Menu (мени) /Soft Key операција се дадени на LCD,позадинско осветлување 10-копче dialpad за лесна за гледање,Full-duplex handsfree operation R2 Стандард : Тестирани за клучните функции / Подготвени за Препродажба.

Особините