.

Snokwin Гроздобер Антички Телефон Push Копчето Телефон Класичен Стил Ретро Фиксни Телефонски Декор Дом и Канцеларија Телефон

Snokwin Гроздобер Антички Телефон Push Копчето Телефон Класичен Стил Ретро Фиксни Телефонски Декор Дом и Канцеларија Телефон

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

■ Високо Квалитетен Материјал : материјал од античкиот telepone е на високо квалитетни керамички, тоа нема да добие рустикален или стариот изглед, кој заслужува за складирање и совршен за дома декор. ■ Гроздобер Декорација : Неговиот класичен дизајн го прави силен амбиент на модата носталгија, овој стар пат кога телефонот ќе додадете гроздобер допир да вашиот декор за дома, бар и кафуле. ■ Традиционално Механички Измамник : Оригинални свири 'Механички' ѕвонењето се јасни и слатка, тоа ќе ве однесе патот назад во старите времиња кога нашите гроздобер телефонот ѕвони. ■ Телефонска Линија Врска : Тоа е телефонска линија напојува; телефонски врвца била вклучена во пакување листа, не треба екстра енергија или на батерии. ■ 100% Задоволство Гарантира : Ние сме сигурни дека ќе уживате во вашиот ретро ротари телефон.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се обезбеди задоволително решение immideately.Тоа е старата мода изглед corded телефон, но со модерната технологија.Тоа носи антички атмосфера која е совршена за домашни и други Прилично егзотични места.Тоа е најдобриот подарок и оркестарот за пријателите, семејството, колеги, итн.Најдобар избор за секој кој сака ретро.Карактеристики : ♬ Сина светлото ♬ Нема потреба од надворешно напојување и батерии, работи директно со тековните на телефонска линија ♬ Caller ID ♬ го Повикате надвор број/време провери ♬ Caller ID пребарување, брзо пребарување, callback ♬ Електронски биро calendar, date, clock и ден на седмицата се прикаже ♬ Еден допир redial Спецификација : ♬ Име на Производ : Дома Фиксни Телефонски ♬ Материјал : керамички + метал ♬ Стил : Гроздобер ♬ Тонови на ѕвонење : Машини ♬ Употреба Опсег : подароци, дневна соба, спална соба кревет, студија, хотел, дома продавница, итн.Пакување, вклучувајќи : 1 x Ретро Телефон 1 x Телефон се справи со 1 x Handset Кабелот 1 x Телефонска линија Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

♬ Product Name:
Home Landline Phone
♬ Material:
ceramic + metal
♬ Style:
Vintage
♬ Ringtones:
Machinery
♬ Use Range:
gifts, living room, bedroom bedside, study, hotel, home store, etc.
Packing including:
1 x Retro Phone :
1 x Telephone handle :
1 x Handset Cord :
1 x Telephone line :
Note:
1. Please allow 1-3 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :