.

Softalk Антибактериски Црна Телефон Рамо Останатите | Фиксни Телефонски Додаток (00601M)

Softalk Антибактериски Црна Телефон Рамо Останатите | Фиксни Телефонски Додаток (00601M)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Обезбедува олеснување на вратот и рамото кога зборуваме на телефон со удобно, cushioned не се лизга црна пластика која ги држи вашите раце слободни.Вклучува антимикробна заштита, да им помогне одржите вашиот рамо одмор се чисти.Дизајнот вклучува екстра широк стабилност врвот, одговара на повеќето црна контура назад телефони и месеци лесно со самолепливи назад.Совршен за брза средини, рамо остатокот овозможува побрзо одговори од стави на слушалки.Дизајнирани за да помогнат во ублажувањето на вратот и рамото замор често се поврзува со cradling телефон мобилни телефони меѓу рамото, вратот и ушите.Оперативен систем : Linux.Чувајте ги рацете да ви бидат слободни, кога зборуваме на телефон, да ги намали заморот и да се обезбеди удобно cushioned олеснување на рамото, вратот и ушите.Со цел да се вклопи повеќето црна контура назад телефони Телефонот Остатокот рамо остатокот придава со самолепливи назад и не се лизга црна пластика остатокот вклучува антимикробна производ заштита.

Особините