.

Modren Изгледаат Стари Ретро Candel Се Држи Телефонот Украсни Телефон Црно-Месинг

Modren Изгледаат Стари Ретро Candel Се Држи Телефонот Украсни Телефон Црно-Месинг

DEN 1560.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висина : 15, Тежина : 1.300 килограми, Материјал кој се користи е месинг во Античкиот заврши ( на Возраст од Месинг )Висина : 15, Тежина : 1.300 килограми, Материјал кој се користи е месинг (сјајна Месинг ).Функционалност : функционална низ целиот свет ( за велика британија купувачот треба конвертор ).Конектор - RJ11 ( Глобално прифатените стандарди фиксни телефонски џек ).Добро Спакувани во Брановидни Кутија - Волумен тежина : 2.500 кг.Исклучиво наведени & продава купи collectibles Buy.

Особините