.

CHX Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Копче за Бирање Телефонски Земјени Користи за Домаќинство Бизнис Декорација CHXV (Боја : Орев Боја)

CHX Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Копче за Бирање Телефонски Земјени Користи за Домаќинство Бизнис Декорација CHXV (Боја :

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Конфигурација : пластични + цинк легура.Изберете ја вашата големина : L (24.6 × 17.2 × 28.3 cm).Оригиналност на квалитетот : гумени дрво тело се користи, формата на трупот на авионот е едноставен и постојан, квалитетот слушалката е слободен од бучава, како и високо-квалитетни крпа ликвидација жица се користи,, кој не ќе се скрши на белење.Личност : класичен изглед, копче за бирање, висок квалитет на интегриран заграда, силен ритам, не е лесно да се скрши, увезени оригинални зрачење-слобода на движење, со dual-фреквенцијата на бирање и повторно бирање функцијата.Супер удобен : Ние обично брод во рок од 1-3 дена, производот е предмет на вистински производ, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Име : Ретро telephone Style : L (24.6 × 17.2 × 28.3 cm)Боја : орев color Phone категорија : Corded phone Placement : Ѕид-mounted Appearance : Антички / Занает / Античкиот Phone Tips : Прирачник за мерење, грешка е 1-3 cm, поради производ на снимањето и светлината на екранот, може да постојат некои боја разлика, производ е предмет на вистинскиот производ.

Особините