.

Џексон Ultima Мраз Ролери слободен стил Фузија Mens FS2192

Џексон Ultima Мраз Ролери слободен стил Фузија Mens FS2192

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржлив и лесен Микрофибер горниот, има значителна флексибилност, подвижност и сила U-облик на ткаенината шема и прилагодени назад висина овозможува максимална флексибилност, без губење на поддршка.Валани поставата елиминира притисок и иритација на тетивите над глуждови Сваровски инкрустирани кристали изгледа стилски и елегантен.Специјално ре-дизајниран опфатени јазик со мека на врвот-линија елиминира шин иритација; чипка цепнатинки во јазикот се задржи јазици во место Засилен пета со алуминиумски плочи елиминира единствена поделба.Нова Единствена Фузија е лесен, вртежен момент отпорни; гумени пломба обезбедува не се лизга сечилото планината и се чувствувате шок апсорпција.Ultima се Стремат XP нож во прилог.Направени на Џексон во Елитата последен да обезбеди поширок пети кутија и потесен потпетици, намален притисок и подобро пета заклучување.Препорачано ниво на вештина е упатство само.Ве молиме консултирајте се со вашиот овластен Џексон Ultima на Мало.Издржлив и лесен Микрофибер горниот, има значителна флексибилност, подвижност и сила U-облик на ткаенината шема и прилагодени назад висина овозможува максимална флексибилност, без губење на поддршка.Валани поставата елиминира притисок и иритација на тетивите над глуждови Сваровски инкрустирани кристали изгледа стилски и елегантен.Специјално ре-дизајниран опфатени јазик со мека на врвот-линија елиминира шин иритација; чипка цепнатинки во јазикот се задржи јазици во место Засилен пета со алуминиумски плочи елиминира единствена поделба Нова Единствена Фузија е лесен, вртежен момент отпорни; гумени пломба обезбедува не се лизга сечилото планината и се чувствувате шок апсорпција.Ultima се Стремат XP нож во прилог.Направени на Џексон во Елитата последен да обезбеди поширок пети кутија и потесен потпетици, намален притисок и подобро пета заклучување.Препорачано ниво на вештина е упатство само.Ве молиме консултирајте се со вашиот овластен Џексон Ultima на Мало.

Особините