.

Cordless Табела Светилка, Батерија Управувана Dinning Светилка, RGB Боја се Менува & Dimmable Допир Светилка за Ресторан Патио Бар, LED Светло за Читање Спалната соба Дневна Соба, ?

Cordless Табела Светилка, Батерија Управувана Dinning Светилка, RGB Боја се Менува & Dimmable Допир Светилка за Ресторан

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[ Cordless Dinning Табела Светилка за Мулти-Сцена ] главната идеја е да се дизајнира еден допир светилка која може да застане на dinning маса во ресторан, патио, бар, тремот, балкон.Ви благодариме да се состои од неколку одделни делови, батерија ламба, исто така, може да биде рачен да одиме вашето куче по темни како фенер, обесени од вклучена јаже во шаторот како pendant светлина или upended врз база за СКАРА како амбиентална светлина. [ 2000 m Ah Батерија, Трае до 16 Часа ] преносни светилка може да трае и до 16 часа на ниско излез, користи и во затворени простории и на отворено без да се поврзете на штекер.Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека, за прв пат, батеријата напојува светилка треба да биде целосна обвинет за да го активирате батеријата.На батерија светилка е целосно наполнета со силата банка или штекер за 3 часа.Црвениот индикатор означува светлина се полни, а зелената е целосно наполнета (тип В полнење кабел вклучени. ). [ 3-Начин Dimmable Допир Контрола ] led светилка има 3 нивоа на топла и мека светлина : 20%-50%-100% . 20% осветленоста може да се користи и како ноќно светло во спалната соба, совршена за создавање поспан вибрации, хранење, будење во текот на ноќта. 50% светлината е одговара за користење на мобилни телефони или лаптоп.Полн светлина е одлична за пишување и читање на канцеларија биро или промена на пелена. [ RGBW Режимот, до 16 Милиони Бои ] допир светилка може автоматски да се промени навидум бескрајна бои во тебе режим, создавање на опуштена и романтична атмосфера, совршен за домашна декорација, забава и активности на отворено на ноќната, трпезариска маса, од страна на маса, биро, полица.Pausing на одредена боја сакате, исто така, е дозволиво. [ Обезбедување на квалитет & Професионална Услуга По Продажбата ] премиум батеријата светилка е направен од силна метал и PP пластика, оган и топлинска заштита, 100% безбеден за вашето семејство.Ако имате било каков проблем и грижа, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку 'Контактирајте со Продавачот'.Нашата служба за корисници тим ќе ви одговори што во рок од 24 часа и дефинитивно се стремиме да го реши вашиот проблем!.

Особините