.

Течни Eyeliner Пенкало Мат Брзо Сушење На Бојата Не-Дупка Со Сјајот Sequin Сет

Течни Eyeliner Пенкало Мат Брзо Сушење На Бојата Не-Дупка Со Сјајот Sequin Сет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Водоотпорен : Течни Eyeliner може да се исуши побрзо, и е водоотпорен, sweatproof, па вие не мора да се грижите за потење.Лесно да се обоени : Цветен Eyeliner е високо пигментирани формула, и е лесно да се примени и обоени.Идеален за : Водоотпорен Eyeliner е идеален за во живо на шоуто, бар, танц партија, свадба и така натаму.Одличен подарок : Мат Eyeliner може да биде одличен подарок за вашите пријатели, girfriend, семејства или од други луѓе кои сакаат да боја eyeliner.Лесно да се отстрани : Cosplay Eyeliner може да биде лесно да се отстрани со шминка смена, а тоа е брзо и чисто.Опис : Совети : ве Молам не трепка очи веднаш по употребата, почекајте 2-3 минути за тоа да се исуши, а потоа обоени eyeliner ќе трае носи.Вклучувајќи ги и најпопуларните бои 8 бои.И материјали да се направи очите високо пигментирани.Подготви јасен и униформни линии и контури.Карактеристики : Течни Eyeliner-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : Растенијата се извлече.-Големина : Пакување големина : 17.5x13.5x1.6cm/6.89x5.31x0.63 инч.-Тежина : 2.5 g Package Including8*Течни Eyeliners.

Особините