.

HSKIE Lash Лепак Силна Одржи Лепило Лажни Eyelash Лепак Црна Латекс Слободни,Долготрајни Водоотпорен Трепките Лепак Погоден за Чувствителни Очи Латекс-Слободен Лепак

HSKIE Lash Лепак Силна Одржи Лепило Лажни Eyelash Лепак Црна Латекс Слободни,Долготрајни Водоотпорен Трепките Лепак Погоден

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.[Силна Одржи Eyelash Лепак] : На Eyelash Лепак е Супер силен чекање и долготрајни време,тоа е Латекс-free & Формалдехид-бесплатно, без чуден мирис,апсолутно безбеден за кожата, погодна за осетливи очи.користете ја оваа Супер Задржете Eyelash Лепак за не-хаос апликација за да ги задржи вашите лажни трепките свеж, природен уште гламурозен изглед. 2.[Водоотпорен & Долготрајни Lash Лепак] : На Lash Лепак станува леплива и суши во секунди,таа има силни stickiness со долги-трајни,можете да остатокот увери Eyelash Лепак е супер Водоотпорен и нема да се стави во непријатна срам ситуација.и силна држи власта,и гарантирано да трае во текот на целиот ден долго. 3.[Тоа како да го користите] : Применува лепак заедно база на лажни трепките,Почекајте неколку секунди додека Lash Лепак излегува сув малку.тоа ќе има посилна stickness.применуваат лента на вашиот lash линија и притиснете на своето место.Трепките Лепак може да се отстрани со шминка смена лесно.Многу пријателски за Чувствителни Очи и кожа. 4.[Широко Применливи] : HSKIE Трепките Лепак е лесно да се носат, погоден за различни прилики,Нашите Eyelash Лепак е добро погоден за сите видови на лажни трепките,без разлика дали тоа е mink или било неточно/лажни трепки. 5.[По-Продажбата на Услугата] : Кога ќе го купите и го користат HSKIE Трепките Лепак, можете да контактирате со нас веднаш штом ќе наидат на проблеми, и ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга.

Особините