.

3 Типови Боја Лажни Трепки 3D Тебе Огромни Шминка Алатки за Жена(10мм)

3 Типови Боја Лажни Трепки 3D Тебе Огромни Шминка Алатки за Жена(10мм)

DEN 227.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Висок квалитет】 трепките се направени на влакна, што е удобно, природен и лесен за употреба. 【Употреба сцена】 Погоден за професионални убавина употреба или домашна употреба. 【Спецификации】 Постојат 3 големини на лажни трепки, 8mm, 10мм, и 12mm, можете да изберете во зависност од вашите потреби. 【Карактеристики】 Овие лажни трепки се обновливи, лесно да се примени и да се отстрани, и исто така, може да се скрати за да се вклопи во контурите на очите. 【Пренослив дизајн】мала тежина, мала големина, исто така, може да се носи кога се случува надвор, шминка во секое време, насекаде.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Од Тебе Лажни Eyelash Материјал : Увезени Влакна Боја : Како На Сликата Покаже Дебелина : 0.10 C Факултативна Должина : Околу. 8mm / 0.3 инчен, Прибл. 10мм / 0.39 инчен, Прибл. 12mm / 0.47 инчен Пакет Тежина : Околу. 32~33g Пакет се Вклучени : 2 x Лажни Трепки 1 x Кутија.

Особините

  :