.

CHUWUJU 3D самолепливи Лажни Трепки, Обновливи Лажни Долго Трепките Без Лепак, Ултра Кревката Лажни Трепки, Природен Изглед Лажни Трепки, Мека и Удобна, Лесна за Носење

CHUWUJU 3D самолепливи Лажни Трепки, Обновливи Лажни Долго Трепките Без Лепак, Ултра Кревката Лажни Трепки, Природен Изглед

DEN 146.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Природни&Мека : Користење на Вештачки Eyelash технологија, трепките може да биде природен и мека како човечки вистински трепките.3 D-дизајниран eyelash прави да се издвоите.Лесен за Користење : Не лепак е потребно, самолепливи, мека корените на трепките, лесно да се наведнувам, еластична, и во голема мера поедноставување на вашата шминка процесот време.Обновливи Лажни Трепки : На Рачно Изработени самолепливи Лажни Eyelash може да се користи, и тоа ќе биде вашиот придружник во било нагласи момент.Високо-квалитетни Материјали : Секој од нашите трепките е рачно изработени, кои се направени на ултра-лесни синтетички влакна, мека и меки како вашите трепки, удобен за носење, и лесен за употреба.Погодни Прилики : Овие Трепки се совршени за свадби, фотографија, ноќен живот, страните, или за секојдневна употреба.Ова е исклучителен дар за девојки или жени.Секој од нашите трепките е рачно изработени, кои се направени на ултра-лесни синтетички влакна, мека и меки како вашите трепки, удобен за носење, и лесен за употреба.Оваа Трепките Собата е целосно обновливи и дизајниран со 3 D eyelash технологија, мека и меки како вашиот вистински трепките, совршено одговараат со вашата шминка.Без лепак е потребно, самолепливи, мека корените на трепките, лесно да се наведнувам, и еластична.Име на производ : самолепливи Eyelashes Specification : 1 pair Craft : handmade Material : синтетички влакна material Stems : Памук конец stems A : L01 природни style B : 3 DF036 долго section C : L08 природни стилизирана : M27 natural E : L09 природни style F : 3 DF009 дебели section Packing Листа : 1 пар*лажни трепки.

Особините

1 pair :
Craft:
handmade
Material:
synthetic fiber material
Stems:
Cotton thread stems
A:
L01 natural style
B:
3DF036 long section
C:
L08 natural style
D:
M27 natural
E:
L09 natural style
F:
3DF009 thick section
Packing List:
1 pair*false eyelashes :