.

LEKAI 2 ПАРЧИЊА Бела Акрилна Eyelash Продолжување Рака Плоча Lash Фах Lash Палета со Еластична Лента за Професионални Поединечни

LEKAI 2 ПАРЧИЊА Бела Акрилна Eyelash Продолжување Рака Плоча Lash Фах Lash Палета со Еластична Лента за Професионални Поединечни

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 парчиња eyelash продолжување рака плоча.Материјал : висок квалитет акрилик со еластична лента.Големина : 80x55mm/3.15x2.16inch.Со еластична рака дизајн, погодни за повеќето рака.Совршен за професионални козметички училиште, убавина продавница, салон за убавина, и индивидуалната употреба.Количина : 2 парчиња Материјал : акрил и најлон Боја : бела и црна Дебелина : 3мм Оваа lash плоча ќе заштедите време и да се направи секоја апликација поефикасно.Изработени од јаки и елегантни акрил, издржливи, мазна површина, јасно означени со millimeter.Еластична рака и кука и јамка подлога прилог ви овозможува да положба палетата на бои за да ви одговара на вас и да ја намали вашата апликација време значително да го држите вашиот lash ленти.

Особините