.

Симпатична Диви Цртан филм Giraffes Керамичка Еспресо Кафе, DIY Керамички Обложени Кригла, Погоден За Кафе,Супа,Чај,Млеко,Млеко,Топло Какао, Итн, Забава, Шарени Кафе Чаши

Симпатична Диви Цртан филм Giraffes Керамичка Еспресо Кафе, DIY Керамички Обложени Кригла, Погоден За Кафе,Супа,Чај,Млеко,Млеко,Топло

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал Опис Керамика Симпатична Диви Цртан Филм Giraffes Кригла.Производ Перформанси : Устата На Оваа Чаша Е Тркалезната И Мазна, На Слој Е Дури, Тоа Ќе Не Нула Вашите Раце, И Постојат Многу Бои За Да Изберете Од.Купот Тело Има Мазна Крива, Слој Е Фирма И Не Згаснат, И Таа Е Отпорна На Високи Температури.Тоа Е Исто Така Погоден За Микробранови Печки.Применливи Сценарија : Погоден За Различни Прилики, Како Што Е Домови, Канцеларии, Ресторани, Итн.Убава Чаша Тело, Исто Така, Игра Декоративни Улога.Тоа Е Исто Така Добар Избор За Да Им Даде На Другите Како Подарок.Производ Структура : Класичен Кригла, Цилиндрични Купот На Телото, Криви Се Справи, Лесно Да Се Сфати.Инструкции За Перење : Секојдневно Перење Е Доволно, Не Се Мијат Во Машина За Миење Садови.Оваа Симпатична Диви Цртан Филм Giraffes Кригла Има Совршено Обликувани Справи И Свиткани Рабови, Овозможувајќи Ви Лесно Да Се Одржи На Чаша И Се Пие.Издржливи И Трајни, Моделот Е Отпечатен На Керамички Материјал, Така Што Ќе Не Бришење Или Кора Од Надвор Како Налепница.Секој Кул Мајка Или Најдобар Пријател Ќе Се Допаѓа Да Голтка Кафе, Чај И Чоколадо Во Ова Првенство.На Денот на Вљубените, Родендени, Божиќ И Други Прилики, Испрати Чаши Чај На Мајки И Пријатели Кои Сакаат Кафе.

Особините