.

Kimble Стакло Широк Устата Тешки-Должност Tooled Врвот Заврши Erlenmeyer Колби со Капацитет Скала, 250ml Капацитет (Случај на 48)

Kimble Стакло Широк Устата Тешки-Должност Tooled Врвот Заврши Erlenmeyer Колби со Капацитет Скала, 250ml Капацитет (Случај

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Широко устата, со тешки-должност, tooled врвот заврши и скала за да се покаже приближното тома.ASTM Спецификација E 1404 Тип I Класа 2. Објектот Пакет Димензија : 35.4" L x 22.9" W x 16.9" H. Точка Пакет Тежина : 5.3 lb.КОЛБА, ШИРОКО УСТАТА, СКАЛА, 250 ML.

Особините