.

Електрични Двојно Градите Пумпа - Доење Пумпа со Автоматски Режим HD LED Дисплеј на Допир - Двојно Градите Пумпа, BPA Free (Боја : Розова)

Електрични Двојно Градите Пумпа - Доење Пумпа со Автоматски Режим HD LED Дисплеј на Допир - Двојно Градите Пумпа, BPA Free

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Безбедноста на прво место】- силиконска гума материјал, BPA free, да ги исполнуваат ФДУ, FLGB стандард; храна-одделение материјал ниво : отпорни на топлина.и може да биде poached или дезинфицираат. 【2 начини и 9 брзини одделно】- тоа е безболно и удобно градите пумпа со два начини на градите вшмукување и градите massager. 【Лесно да се чисти и преносни】- електрични градите пумпа е многу силна вшмукување, тоа може да донесе многу млеко во кратко време,и тоа е лесен и може да биде дневно-се користи кога патуваат или да останат дома, лесно да се соберат, да работат и да се чистат со анти-backflow систем. 【Ергономски desgin】- bionic pacifier, компатибилен со други хранење производи, како што се природни и класичната шишиња и мајчино млеко садовите за складирање; може да се спречи обратен проток на млеко; универзална интерфејс на USB напојување со интерфејс : погодно за пристап до телефон полначи, моќ банка, компјутери, Компјутери, и др.Двоен електричен градите пумпа е дизајниран за мајки кои пумпа неколку пати на ден.Материјал : ПП+ Silicone Packing : box Weight : 0.6 kg Rated напон : 5 V1 Rated струја : 400 MABottle капацитет : 150ml*2 Color : транспарентни како pic Power : USB кабел(адаптер,компјутер,моќ банка)Пакет : 2*шишиња+1*host+1*Pacifier+1*USB кабел.

Особините