.

ИЗДЛАБИ Жените Hayes Едно Парче

ИЗДЛАБИ Жените Hayes Едно Парче

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

82% Најлон, 18% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Upf 50+.Помалку покриеност.Медиум поддршка.Отстранлив градите влошки.Целосно се наредени.Strappy деталите не се само за бикини.Отворен назад едно парче кое одговара да заживеат, се носат на Hayes на вода или фрли на вашите омилени фармерки и талкаат низ градот за грижа без сепак елегантен изглед.

Особините