.

50 Пара Був Cabochon База Празно Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм A8UE5

50 Пара Був Cabochon База Празно Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм A8UE5

DEN 2032.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

50 Пара Був Cabochon База Празно Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм A8 UE5. Големина : Уво Пад : 35 x 55мм(1 3/8" x 2 11/64"),Внатрешен : 25 x 25мм(1" x 1"),Earring Куки 19 x 19mm (0.75" x 0.75").Количина : 50 Парови.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 50 Пара Був Cabochon База Празно Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм A8 UE5.

Особините