.

50 Пара Љубов Срцето Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм F7XU6

50 Пара Љубов Срцето Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм F7XU6

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

50 Пара Љубов Срцето Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм F7 XU6. Големина : Уво Пад : 17 14mm x(43/64" x 17/32"),Earring Куки 19 x 19mm (0.75" x 0.75").Количина : 50 Парови.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 50 Пара Љубов Срцето Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм F7 XU6.

Особините