.

KT-СЛУЧАЈ Силикони Earpads Покритие за AirPod Max Слушалки Earcup Заштитници AirPod Max Уво Перници (Зелен)

KT-СЛУЧАЈ Силикони Earpads Покритие за AirPod Max Слушалки Earcup Заштитници AirPod Max Уво Перници (Зелен)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Најдобра Заштита за вашиот Air Pods Max Слушалки!Карактеристики : Лесен & Удобно : Елегантно се вклопува Air Pods Max.Украсете го вашиот Air Pods Макс да се направи сте единствени.Силиконски Заштитна : Заштита на слушалки од пот, гребнатини, прашина и шок, можете да го користите Air Pods Max со доверба во секојдневниот живот.Удобен : поклопецот не е потребно да се отстрани заштитни случаи за полнење и секојдневно функционирање.По инсталацијата, тоа нема да влијае на Air Pods Max слушалки звук и неограничен полнење Спецификации : Боја : Зелена Материјал : Silicone Compatible за : Apple Air Pods Max Безжична Bluetooth Слушалки Пакување листа : 1 × Пар на заштитна маска Забелешка : (заштитна маска само, Air Pods Max е, не се вклучени).

Особините