.

Oculus Судир Слушалки

Oculus Судир Слушалки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен за уште извонредно лични аудио искуство.Висок квалитет, ниска дисторзија, и добро избалансиран звук потпис.Уживајте помалку звук одвлекување на вниманието со овие пасивни бучава изолирање на слушалки.Отстранување на слушалки на уво дека бродот со Судир и да се разменуваат и назад кога сакате.Постои алатка вклучени во кутија.Ова е Oculus Судир додаток само.Рифт слушалки се продава одделно.

Особините