.

Cavka TPU Случај Компатибилен со Samsung Galaxy F52 5G M80s M62 M30 F62 M20 M10 M02 M01 Симпатична Флексибилни Јасно Тенок одговара Цртан филм Пинк Свињи Силикони Barnyard Лесни Животни Дизајн Ме

Cavka TPU Случај Компатибилен со Samsung Galaxy F52 5G M80s M62 M30 F62 M20 M10 M02 M01 Симпатична Флексибилни Јасно Тенок

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

КОМПАТИБИЛЕН со Samsung Галакси Самсунг F52 5 G ~ M80s ~ Samsung M62 ~ Samsung F62 ~ Samsung M51 ~ Samsung M32 4 G ~ Samsung M31 ~ Samsung M31s ~ Samsung M30s ~ Samsung M30 ~ Samsung M20 ~ Samsung M11 ~ Samsung M10 ~ Samsung M02 ~ Samsung M01 ~ Samsung C10 ~ Samsung C9 ~ Samsung C9 Pro ~ Samsung C7 Pro ~ Samsung C7 (2017)/J7+/C8 ~ Samsung C7 (2016 година) ~ Samsung C5 Pro ~ Samsung Xcover Pro ~ Samsung C5 ~ Samsung Xcover 4 ~ Samsung On7 (2016 Година) ~ Samsung On5 (2016 Година).Мека и Тенок Случај за мобилен телефон е направен од висок еко-пријателски термопластични полиуретан (TPU).Силиконски Телефон Случај обезбедува целосна тело за заштита за вашиот уред, да го одржувате безбедна од светлина гребнатини и прашина во секојдневна употреба.Мазна и Еластична текстура носи своите раце задоволување на искуство и поедноставува инсталација и отстранување.Печатени дизајн остане во потрага добар, дури и по долго време.Функционална и сигурен форма-опремени телефон случај ќе се заштитат вашиот мобилен телефон од инциденти и scuff означува назад и на страна на вашиот уред, имајќи го тенок и убаво да се одржи.Уникатен шарени печати ќе обезбеди долготрајна отпорни на yellowing и добра емоции.

Особините