.

Shure Вистински Безжичен Адаптер (Генералот 2) за Звучна Изолација Слушалки & AONIC СЛОБОДНИ Вистински Безжична Earbuds, Звучна Изолација Безжична Bluetooth Слушалки - Графит

Shure Вистински Безжичен Адаптер (Генералот 2) за Звучна Изолација Слушалки & AONIC СЛОБОДНИ Вистински Безжична Earbuds,

DEN 9312.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Слим, флип-топ за носење до 21 часа на батеријата направи овие совршен придружник за секаде каде што денот те носи.Производот 2 : ЛЕСЕН ПРИСТАП & ПРИЛАГОДЛИВА КОНТРОЛА - Со корисничко подесување копче за контрола имате брз пристап за јачина на звук, репродукција и повици.Точно безжична слобода што се вклопува во вашиот џеб.Производот 2 : ТРАЈНИ ИЗГРАДЕН КВАЛИТЕТ - Трајни квалитет кој withstands пот + елементи.Производот 2 : ЈАСНО, ДЛАБОК БАС, СТУДИО-КВАЛИТЕТ на ЗВУК - Инженерните од децении искуство развој на производи за музички легенди и изведувачи од сите видови.Shure нови производи вклучуваат AONIC 50 Безжична Бучава-Откажување Слушалки и AONIC 215 Вистински Безжична Звучна Изолација Слушалки (НОВА ВЕРЗИЈА, 2 Генерација : TW2).Дизајниран да помине ригорозни квалитет и трајност на тестирање или долготрајна издржливост.Дизајниран да помине ригорозни квалитет и трајност на тестирање за да се осигура дека тие ќе се одржи врв перформанси.Производ 1 : ПОТ & ОТПОРЕН на ВОДА - Пот и отпорен на вода со IPX4 Оценка спарен со Shure монтажни слушалки.Производ 1 : ТОЧНО БЕЗЖИЧЕН АДАПТЕР ГЕНЕРАЛОТ 2 - Точно Безжичен Адаптер, Генералот 2 лесно се претвора било монтажни Shure Звучна Изолација Слушалки во вистински безжична (Слушалки се продава одделно).Производ 1 : БЕЗБЕДНА, НАД-УВО FIT - слушалки на Вашиот престој во местото за неспоредлив, долго-носење на удобност дури и во високо-енергетски активности.

Особините