.

RHF 2 Одделни Парчиња Двојка Маска, Slipcovers за Каучи и Loveseats со Посебен Перница Покрие Жакард Високо Водат Двојка Slipcover(Двојка: Темно Сива боја)

RHF 2 Одделни Парчиња Двојка Маска, Slipcovers за Каучи и Loveseats со Посебен Перница Покрие Жакард Високо Водат Двојка

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Жакард.ДИМЕНЗИИ : Двојка slipcover :се Вклопуваат седиште ширина 34-55 во.Повеќе детали, ве молиме погледнете на мерење водич во фотографија, ве молиме да се измери пред купување.Жакард троседот Slipcovers.Надгради 2-Парче дизајн, подобро монтирање.Супер Spandex : Оваа гарнитура корица вклопува за 99% дом троседот со супер spandex ткаенина.ОСТАНУВА ВО МЕСТО : Ова slipcover е погодно STRAPLESS и се ЛИЗГА ОТПОРНИ со ELASTICIZED ДНОТО, што значи дека нема ремени е потребно да се обезбеди во место и тоа останува точно каде што сакате тоа да без да се премине или се движат.

Особините