.

Лесно Ќе Високо Водат Покрива Троседот, 1 Парче Каучот Покритие за Двојка,Стилски Жакард Троседот Slipcover со Не се Лизга Пени, Машина Перат Мебел Заштитник (Двојка, Црн

Лесно Ќе Високо Водат Покрива Троседот, 1 Парче Каучот Покритие за Двојка,Стилски Жакард Троседот Slipcover со Не се Лизга

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер,spandex.Надгради Ткаенини : Ова е ново развиен жакард Шема.20% spandex+80% полиестер, Висока еластичност, меки и добро опремени.Голема опции за освежување троседот се погледне и дневна соба декорација.Мерење : Двојка корица вклопува седиште ширина (околу 40"-60").Високо се препорачува за двете кожа и текстил троседот.Pls мерка вашиот троседот големина пред да купите.Пакет : 1 компјутер во ЕВА торба.Трансформација и Заштита:На жакард троседот маска може да се трансформира вашиот стар троседот за нова, и да се заштити вашиот нов троседот од истури, дамка, секојдневно носат и солза.Тоа е добар избор за дневна соба декорација.Лесно да се инсталира:На троседот slipcover е направен во целата 1 парче со што е наведено етикети.Навивам вишокот на материјал за да се направи тоа добро опремени.Вметнете не се лизга пена ленти во цвест постојано да остане во место.Лесно Care & Гаранција : Машина перат за лесно грижа и одржување.Посебно во ладна вода, на нежен циклус, не користете кајгана или железо.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот купување, едноставно контакт преку за замена или враќање на парите, без прашања праша.

Особините