.

PureFit Реверзибилна Троседот Покрие Отпорен на Вода Двојка Каучот Маска, Машина Перат Мебел Покрие со Не се Лизга Пена и Прилагодливи Рака за Кучиња, домашни Миленици

PureFit Реверзибилна Троседот Покрие Отпорен на Вода Двојка Каучот Маска, Машина Перат Мебел Покрие со Не се Лизга Пена

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Микрофибер,полиестер.СУПЕР ИЗДРЖЛИВ РЕВЕРЗИБИЛНА ТКАЕНИНИ : Quilted од солза-отпорни Микрофибер материјал (полиестер состав), оваа трајни мебел покритие е составен од 3 слоеви со дебелина поли пена пополнување.Нашите троседот поклопецот е дизајниран и се готови да се вклопи во двојка големини со седиште ширина до 48".УКРАСЕТЕ го ВАШИОТ СТАР ТРОСЕДОТ ИЛИ ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ НОВ : Pure Fit Отпорен на Вода мебел не ги опфаќа само ја заштитува вашата мебел за дневни носи и солзи, деца, гребнатини & крзно од домашни миленици, кучињата или случајно spills, исто така, се преобразува на стари, истрошени каучот во одлична централен на вашата соба.НА ADUSTABLE РЕВЕРЗИБИЛНА КАУЧОТ КАПАК КОЈ ОСТАНУВА ВО МЕСТО : Нашата троседот каучот покритие за кучињата и домашните миленици функција реверзибилна дизајн (двојна боја) одговара за често ажурирање на вашиот тросед погледнеме со ниска цена.Нашите не се лизга мебел лизга ги опфаќа исто така, има не се лизга пена заштита и прилагодливи назад рака да гаранција дека ќе остане во тесна без финтата, без брчки, менувањето или лизгање.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Можете да го направите тоа сами, drape вашиот мебел со капак, се стави вишокот на ткаенина во празнината и вметнете не се лизга пена подлога помеѓу врати и седи перници за лесна изглед, закачите и да го прилагодите назад рака.Ве молиме погледнете го инсталација настава за да бидете сигурни дека убаво се вклопи.ЛЕСНО CARE & 6 месеци ГАРАНЦИЈА : Машина Перат Каучот опфаќа за кучиња , се мијат во или под 30 целзиусови степени, не кајгана.Ние стоиме зад сите на нашите високо квалитетни производи, па ние нудиме 6 месеци за квалитет проблем на сите наши реверзибилна ги покрива троседот.Ве молиме контактирајте со нас (преку доколку минатото стандард се вратите на прозорецот) и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.На Pure Fit троседот покрива не само што се заштитува вашиот мебел, но исто така може да се трансформира една стари, истрошени каучот во нов прекрасен централен на вашата соба.Нашите каучот ги опфаќа исто така, им помогне да го обновите вашиот décor, chamger бои и текстура кога ви се допаѓа и да се избегне ви скапа инвестиција на нов мебел.

Особините