.

YTEVYT Очила Двоглед 3X25 Театар Очила Мини Бинокуларна Компактен со Рачка за Возрасни, Деца, Жени Музички Концерт 1.03 (Боја : Бела)

YTEVYT Очила Двоглед 3X25 Театар Очила Мини Бинокуларна Компактен со Рачка за Возрасни, Деца, Жени Музички Концерт 1.03

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стилски и модерен оперски очила со рачка.Убава дизајн и издржливост изграден за да трае. 100% квалитетот на материјалите што се користат и тестирани опширно. 3 X зголемување за внатрешна гледање, Посебно погоден за театар.Бидејќи овој производ не е професионална оптичка леќа.Тоа е повеќе украсни во споредба со практичност. ● брилијантен и благородна temperament Gold Позлатен сите метални огледало дизајн на каросерија, сјајна, благородна темперамент, оптичко стакло леќа, е одличен избор за гледање опери, перформанси и пијано концерти.Тоа е погоден за големи настани, како планинарење, животински гледа, посета, диви животни се гледа, стрелаштво, пешачење, планинарење, пешачење, планинарење, посета, диви животни се гледа, снимање, итн● огледало тело е мал и лесно да се carry Excellent леќи се избрани, со совршен набљудување ефект, компактен леќа тело и удобен сметководствена.● елегантен облик, добра gift Noble класичен стил, одличен подарок.Подарок кутија може да се купи.Тоа е врвот одделение подарок за роднини и пријатели на различни прилики.Тоа е добар производ интегрирање practicability и собирање вредност.

Особините