.

Gind Адаптер Кабел, ДП да DVI Кабел Електронски Материјали за Проширена Површина за Огледува Екранот(1.5 метри)

Gind Адаптер Кабел, ДП да DVI Кабел Електронски Материјали за Проширена Површина за Огледува Екранот(1.5 метри)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поддршка за 1080 P, поддршка на резолуции до 4k, и совршен аудио помине преку за некомпресирани дигитални 7.1, 5.1 или 2 канали.Со ABS домување, што го прави има максимална трајност и висока сигурност, не е лесно да се оштети.Позлатени диригент има силна отпорност на корозија и може да го зголеми конективност.Внатрешната ткаени фолија намалува пречки и ја подобрува сигнал за квалитет.Ергономски дизајн, лесно да се приклучете и исклучете, погодна за подолг десктоп или обработени екранот.Конектори не се блокира пристаништа во непосредна близина на компјутер и има долг животен век.Функција : 1. Конектори не се блокира пристаништа во непосредна близина на компјутер и има долг животен век.2. Поддршка за 1080 P, поддршка на резолуции до 4k, и совршен аудио помине преку за некомпресирани дигитални 7.1, 5.1 или 2 канали.3. Позлатени диригент има силна отпорност на корозија и може да го зголеми конективност.Внатрешната ткаени фолија намалува пречки и ја подобрува сигнал за квалитет.4. Ергономски дизајн, лесно да се приклучете и исклучете, погодна за подолг десктоп или обработени екранот.5. Со ABS домување, што го прави има максимална трајност и висока сигурност, не е лесно да се оштети.Спецификација : Предмет Тип : Мини ДП да DVI Cable Material : ABS Housing Color : Black Resolution : Поддршка 4k резолуција до 1080 P Пакет Листа : 1 x Мини ДП да DVI Кабел.

Особините

Item Type:
Mini DP to DVI Cable
Material:
ABS Housing
Color:
Black
Resolution:
Support resolutions up to 4k 1080P
Package List:
1 x Mini DP to DVI Cable :