.

[Apple MFi Заверена]Молња во Дигитален AV Кабел Компатибилен за iPhone, iPad да HDMI Адаптер Кабел,2К Молња да HDMI Кабел за Синхронизација Екран HDMI Конектор за iPhone, iPad и iPod да HDTV Пр?

[Apple MFi Заверена]Молња во Дигитален AV Кабел Компатибилен за iPhone, iPad да HDMI Адаптер Кабел,2К Молња да HDMI Кабел

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа iphone да hdmi кабел доаѓа со 12-месечна гаранција и пријателски услуги на клиентите.Потчукнете на иконата "Прикажување на Екранот"3.【Надградена Верзија 6. 【Приклучок и поддржува стриминг видеа,слики,игри,во слајд шоу презентациите на Твитер,Reddit,Pinterest,Snapchat,Quickflix, Instagram,Facebook,You Tube,Семејството На ТВ,ABC ,NBC,FOX,IDMB,Microsoft Office,ОДНОСНО пребарувач,Chrome прелистувачот и др.Поддршка за 1080p HD/3 D 2К@60 Hz видео и дигитална аудио●Оваа i Phone да HDMI адаптер кабел поддржува i OS 8.6 Ft Молња Кабел за HDMI】iphone да hdmi адаптер кабел поддржува прикажување на она што е прикажано на екранот на вашиот уред, вклучувајќи апликации,презентации,web страници,презентации (слајд шоу), и многу повеќе—да вашите HDMI-опремени ТВ екранот,проектор,или други компатибилни прикажување во до 1080p HD.Изберете "Drong OTG Адаптерот"Да се запре прикажување на екранот,вие само треба да се движете се нагоре на Контролен Центар повторно и кликнете на "Стоп за Прикажување" option Compatible Withi Phone 12,12 Мини,12 Про,12 Про Maxi Phone 11,11 Про,Про 11 Maxi Phone X,XR,XS,XS Maxi Phone 8,8 Плус,7,7 Plusi Phone 6,6 Плус,6s,6s Plusi Phone 5,5 C,5 S,S,SE 2020i Pad,i Pod Warm Совет за вас : Ве молиме имајте во предвид дека ова iphone hdmi адаптер мозок не може ДА поток Netflix/HBO GO/Афинитет Player/Премиер/Hulu/DIRECTV/ videoand други Платени Видеа во Стан ве Молиме одберете го точниот HDMI порт на ТВ или порта (Изберете HDMI 1) или HDMI 2 за да се обиде),На ТВ режим НЕ треба да биде PC режим додека using Package included1* Молња да HDTV HDMI AV Cable1*Прирачник за Корисникот.0 Погоре - Нема Потреба од Надворешно Напојување (2М Црвено)Карактеристики●Оваа i Phone HDMI адаптер за да го HDTV приклучок за поддршка прикажување она што екранот на вашиот i Phone/i Pad на вашиот hd телевизор,проектор,и обезбедува 2К(2560*1440) резолуција, така што ќе можат да уживаат во повеќето природни и кристално јасна видеа,апликации,презентации,веб-страници,слајд шоу,Microsoft Office на поголем екран●За употреба со hd телевизор,Проектор,Монитори,Дисплеи,домашно Кино Систем и сите HDMI вклучени уреди.да е поголема и појасна екрани.0 или подоцна,не треба да се jailbreak-от●Тенок дизајн,лесна тежина,и лесен за употреба - само за plug and play,Не Треба да Инсталирате Било Возачот/App & Лични Топло место или WIFIUser водич : Приклучокот HDMI конекторот во вашиот HDTV/Проектирање/Монитор,и plug молња конекторот во вашиот i Phone/Pad/i Pod1. [Apple MFi Заверена] Молња да HDMI Дигитални AV Адаптер Кабел,2К Видео & Audio Sync Екран Конвертор е Компатибилен со i Phone, i Pad и i Pod да HD ТВ/Проектирање/Монитор Поддршка i OS 8.Употреба на Молња дигитални AV кабел со вашиот i Phone,i Pad со молња конектор. 【Сервис и Гаранција】iphone hdmi адаптер кабел за tv е идеално решение за гледање movice,ТВ емисии,игри,видео повици,конференции,презентации или проширување на workspace со поврзување на вашите уреди на голем екран.

Особините