.

Клипови Удар Удар Клешти Круг Дупка рачен Удар Една Дупка Удар Машина Удар Удар Прирачник Билет Удар Удар Удар - (Бр. на Дупки: 1, Боја: Ѕвезда Дупка 5mm)

Клипови Удар Удар Клешти Круг Дупка рачен Удар Една Дупка Удар Машина Удар Удар Прирачник Билет Удар Удар Удар - (Бр. на

DEN 468.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нема.на Дупки : 1, Боја : Ѕвезда дупка 5мм.Број на модел : дупка перфоратор.Тип : Стандард Удар.Големина : 75x26x158mm Хартија хранење длабочина : 36mm Хартија дебелина : 8 листови една нарачка за еден компјутери Објект специфики : број на Модел : дупка puncher Type : Стандард Удар.

Особините