.

Мицубиши Материјали TAWMN0102 TAW Серија Indexable Вметнете Тип на Вежба, Внатрешни Coolant, 5 Дупка Длабочина, 1.0156-1.0313 Сечење Кол, 1.250 месо тело Кол.

Мицубиши Материјали TAWMN0102 TAW Серија Indexable Вметнете Тип на Вежба, Внатрешни Coolant, 5 Дупка Длабочина, 1.0156-1.0313

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Брановидна сечење на работ дизајн за добра чип контрола.Serration геометрија за точни вметнете локација. 1.25 Инчи Месо Тело Со Дијаметар.Мицубиши Материјали САД Corporation произведува резен алат, рок алат, електронски компоненти и материјали, и тешко материјали решенија за употреба во производни процеси низ повеќе индустрии.Компанијата, е сосема подружница на Мицубиши Материјали Корпорација, беше основана во 1984 година и има седиште во САД Фонтана Долина, CA.

Особините