.

СП Серија Indexable Вежба Битови Со 2pcs Внесува У Вежба Кол. 13mm-50мм Длабочина 4D Вметнете Вежба Машини CNC Струг Ладење (Дупчење на длабочина : 4D, Дупка со Дијаметар : C32 30.5 SP09)

СП Серија Indexable Вежба Битови Со 2pcs Внесува У Вежба Кол. 13mm-50мм Длабочина 4D Вметнете Вежба Машини CNC Струг Ладење

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Брзо празнење на железо чипови.Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на железо чипови и не се држиме до вежба.Внатрешни ладење вежба, континуирано дупчење, висока удирање ефикасност.Пакет листа : 1 BUC ударна , 2 ПАРЧИЊА insert (внеси).

Особините