.

K9 Носат Кучето Тексас Јакна со Худ - Модерен Куче Жан Јакна Качулка - Премиум Квалитет Куче Облека (K9 НОСАТ Кучето се Подигнат е Потребно) за Мали, Средни и Големи Куч?

K9 Носат Кучето Тексас Јакна со Худ - Модерен Куче Жан Јакна Качулка - Премиум Квалитет Куче Облека (K9 НОСАТ Кучето се

DEN 2040.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВНИМАНИЕ : ОВАА ЈАКНА БАРА K9 НОСАТ КУЧЕТО се ПОДИГНАТ.Сите K9 Носат меѓусебно тимови бараат "K9 Носат Кучето се Подигнат" (се продава одделно).Ве молиме да користите нашите детални големината на табелата за да ви помогнеме во наоѓањето совршено се вклопуваат за вашето куче.Компатибилен со сите куче раси и големини - од Голема Danes да Chihuahuas.ЛЕСНО НА, ЛЕСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ : Тоа никогаш не било полесно да се облекуваат вашето куче!Ова куче тексас качулка придава на нашите K9 се Носат не се повлече пес темперамент, овозможувајќи за максимална удобност дека вашето куче ќе го цениме.Нашите патент се подигнат систем им овозможува на вашето куче да изгледаат стилски и останете активни, без ограничување на движење.Клипот на вашиот поводник и да одат, без да се загрозат вашето куче е мобилност или стил!.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ и ИЗДРЖЛИВИ : Овој врвен квалитет тексас јакна се направени со користење на трајни 14oz изми памук тексас со двојно игла шевовите за дополнителна издржливост.Оваа јакна, исто така, има додадено руно аспиратор со drawstrings за дополнителна топлина и пријатно се чувствуваат.Ние, исто така, се користи пред laundered тексас за да се избегне собирање.За максимална заштита, машина за миење со ладна вода на нежни циклус и висат сува.НЕВЕРОЈАТЕН СТИЛ : класичен цврстите со пресврт, овој јакна е ништо, но основни.На тексас јакна со качулка што дефинитивно ќе имате на вашиот pup бараат премногу кул за да се справи.Не само што тоа ќе изгледа пак глави (и се стопи срцата), вашето куче, всушност, ќе сакаат да го носат!.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : K9 Носат луксузни куче облека & додатоци со гордост дизајниран и рачно изработени тука во сад со користење на најдобрите материјали и премиум ткаенини со патент хардвер.Посетете го нашиот бренд страница да се продавница нашата колекција.Тимот на ЊУЈОРК Модни Дизајнери, Ветеринар и AKC Судија помина три години reimagining како куче се подигнат треба да одговара и подобрување на материјали во куче облека.Резултатот беше Светови Прво Меѓусебно Облека Темперамент.Од нашата Облека, да го Подигнат тие се поврзете секој бод на K9 Wear е рачно изработени во Америка со користење премиум материјали и патентиран хардвер.Зошто?Вашето куче треба да се сакаат она што тие носат.Тие треба да бидат слободни да игра фати на студен ден или кочење удобно за вашиот следен Instagram пост.Таа започнува со совршен темперамент и е направен заврши со линија на високо крајот куче облека, кои се закачи за тоа.

Особините