.

Моден Куче Леопард Качулка за Мали Средни Кучиња и Мачки, Кучиња Зима Кошула Кутре Облека, Облека (Розова-2, Медиум)

Моден Куче Леопард Качулка за Мали Средни Кучиња и Мачки, Кучиња Зима Кошула Кутре Облека, Облека (Розова-2, Медиум)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

SOFT & ДИШЕ - куче дуксери се направени од мека полиестер, мека и дише.Не само за да обезбеди топлина за вашето домашно милениче, но исто така да се облекуваат и ги красат тоа добро.КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : куче костим карактеристики класичен одговара со навој полите, еластична манжетни за затегнување, и отворен полите за лесно да ги носат.Стомакот е намалување висока за лесно медиокритет паузи, и на ракавите се наменети за лесен и исклучување.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Обезбедување на добро покритие за кучињата кои имаат кожата прашање, имајќи го вашето куче атмосфера и комфорт преку кулер времето, спречување на вишокот на кучето е пролевање коса од мебел и кревет.ГОЛЕМИНА СОВЕТИ : ве Молиме бидете сигурни да се измери вашето домашно милениче точно пред купување за да се обезбеди совршено се вклопуваат.Вашето домашно милениче обично носи S големината не значи дека сите големини S се погодни за него/неа.Ако било мерење се помеѓу две големини, ве молиме, изберете ја поголем големина.Гаранција за квалитет : Ние provide100% задоволство по продажба на услуги.Ако има било какви прашања во врска со ова куче качулка, ве молиме да бидат слободни да контакт.Постојат три главни области за мерење на вашето куче : врвот линија грбот, вратот дебелина, и градите дебелина.Првиот чекор е да се измери нивната должина, и тоа обично значи земање на лента мерка или владетел и мерење на должина од задната страна на нивните вратот до опашката област.Откако ќе го мери нивната должина од мерење на дебелина околу нивните тела од средината на нивните ' рбетниот област и околу thickest дебелина околу нивниот стомак област.Мерење на ширина на вашето куче вратот за да ги собере.Мерка од врвот на кучето е во градите, целосно околу нејзиниот врат.Оставете го изгуби доволно, така што ќе може лесно да се вклопи 2 прста под тоа.

Особините