.

Јас сум во РЕД 3D Графички Качулка Pullover Улица Snap Љубовникот Суичери со Крв Лузна

Јас сум во РЕД 3D Графички Качулка Pullover Улица Snap Љубовникот Суичери со Крв Лузна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Машина За Миење. 1. МАТЕРИЈАЛ : Полиестер (81%-90%); Spandex (10%-29%).Тоа е опуштено мода спорт качулка за машки и женски и двете.Ве молиме проверете ја вашата големината на телото пред да купите. 2. ТЕМА : 3Д Печатење, Улица Snap Стил; Олабави Тип Pullover; Машина Перат; Nonallergenic. 3. S/M ГОЛЕМИНА : 69cm/27.18" Должина; 47-57cm/18.5-22.44" Рамо; 112-132cm/44.09-51.97" Градите; 108-128cm/42.52-50.39" Половината; 98-118cm/38.58-46.46" Биста; 35cm/13.78" Хауба; 63cm/24.8" Ракав Должина; 0.395 КГ Тежина. 4. L/XL ГОЛЕМИНА : 71cm/27.95" Должина; 48-58cm/18.9-22.83" Рамо; 114-134cm/44.88-52.76" Градите; 112-134cm/44.09-42.76" Половината; 104-124cm/40.94-48.82" Биста; 36cm/14.17" Хауба; 64cm/25.2" Ракав Должина; 0.43 КГ Тежина. 5. XXL/XXXL ДИМЕНЗИИ : 74cm/29.13" Должина; 50-60cm/19.69-23.62" Рамо; 126-146cm/49.61-57.48" Градите; 120-140cm/47.24-55.12" Половината; 108-128cm/42.52-50.39" Биста; 37cm/14.57" Хауба; 68cm/26.77" Ракав Должина; 0.48 КГ Тежина.Ви благодарам многу за вашата шопинг.Совршен за на есен или зима секојдневно облекување.Одговара на големината за момчиња или мажи.ГОЛЕМИНА ПРЕДЛОГ : ве Молиме мерка вашиот биста, горниот дел од телото должина и арм должина на прв и потоа изберете ја вашата цел врз основа на нашата големина на табелата.ЗАБЕЛЕШКА : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор.ПРИЈАТЕЛСКИ ПОТСЕТУВАЊЕ : Ако имате поголема и посилна тело форма, ве молиме изберете поголем големина.Ви препорачуваме да одберете поголема големина за да се чувствувате опуштено.За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние и ветуваме да работат напорно за да ви помогне да ги решите вашите грижи.

Особините