.

S C Џонсон Восок 00125 Џонсон Дрво, Восок, 22-Унца

S C Џонсон Восок 00125 Џонсон Дрво, Восок, 22-Унца

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Долготраен сјај.Парична казна дрво кат грижа.Еден чекор кат грижа формула.Нема удар формула. 22 оз, Џонсон восок, парична казна дрво кат грижа, на еден чекор без удар формула, чисти и сјае.Долготраен сјај и заштита.Парична казна дрво кат грижа.

Особините