.

TooGet Камен Леќата Восок Мебел полски & Реставрација Грижа Восок, Одговараат за Мермер Мебел, Керамика, Камен Кат, Камени Ѕидови, Камен полски Заштита - 7OZ

TooGet Камен Леќата Восок Мебел полски & Реставрација Грижа Восок, Одговараат за Мермер Мебел, Керамика, Камен Кат, Камени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✺ ПАКУВАЊЕ : Вклучувајќи и една кутија на камен мебел за нега на восок, природни високо-одделение, 200g. ✺ ПРИРОДНИ СУРОВИНИ : главни компоненти на камен за нега на восок се carnauba, восок и растителни масла, кои се безбедни и еколошки.Ставете е бело и нема да влијае на бојата на самиот предмет по се восок. ✺ Се КОРИСТИ ЗА : Број на камен мебел, како што мермер, кварцен камен, гранит, камен украси, вештачки камен, керамички плочки, имитација мермер, и сл.Тоа е добар придружник за вашиот мебел одржување. ✺ ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Едноставно да се стави малку на сунѓер или крпа потоа ги симнат вашиот камен мебел.Нека се исуши(2 часа или повеќе)и отстрани било вишок.Пренослив и практичен, ова го прави внимателен роденденски подарок, Денот на Таткото, или на Денот на Мајката подарок. ✺ ФУНКЦИЈА : Формираат заштитен слој на вашиот камен мебел или украси за да се покаже нивната природна боја и да се спречи штета од загадувачи на воздухот.

Особините