.

Тешко да се Најде Fastener 014973291686 Филипс Рамни Дрвени Завртки, 4 x 1/2-Инчен

Тешко да се Најде Fastener 014973291686 Филипс Рамни Дрвени Завртки, 4 x 1/2-Инчен

DEN 166.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дијаметар : #4. Должина : 1/2 инч.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : рамна (Филипс).Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации arround на домот, на фарма, бизнис, automotives, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина Цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни finsh.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат thouroughly и да добијат мислење од лиценциран градител или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Особините