.

Добро Lad Млади Момчиња Три Парче Сива Воз Appliqued Џемпер Сет

Добро Lad Млади Момчиња Три Парче Сива Воз Appliqued Џемпер Сет

DEN 595.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Хедер сив џемпер вест со Воз мотив во applique везови.Разлика од црвено ѓубрето во вратот и armhole ребра.Бебе argyle шема на дното.Долг ракав копчето пред предиво боја plaid кошула.Парична казна wale црни сомотски повлекување на панталони со корселе и покриени еластичен на назад за кориснички половината се вклопуваат.Страна коса џебови.Џемпер вест во 100% памук Маица во 60% памук и 40% полиестер Панталони во 100% памук сомотски.Машина Перат.Увезени.

Особините