.

6 Компјутери Професионални Нокти Датотека Во Собата, Ноктите Чистење, Ноктите Поправка Тип, Двојно Двострано Флорални Шема Лак Полирање Чистење Лента

6 Компјутери Професионални Нокти Датотека Во Собата, Ноктите Чистење, Ноктите Поправка Тип, Двојно Двострано Флорални Шема

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ШИРОКО се КОРИСТИ : Погоден за нокти, ноктите, природни нокти, на доградба на акрилни нокти, polyvinyl помине продолжување гел ноктите и лажни ноктите.ПЕРАТ И ЕДНОКРАТНО : 6 нокти датотеки кои може да се намали или обликот на вашите нокти да ја саканата форма и должина.ДВОСТРАНО ДИЗАЈН : Со различни жито на двете страни кои се 100 зрна и 180 жито, има различни функции за да се задоволат вашите различни потреби.БРУСЕЊЕ И ПОЛИРАЊЕ : ноктите датотека е специјално дизајниран за нокти брусење и полирање, направи вашите нокти повеќе убави.ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : Лесни и мал во големина, можете лесно може да го стави во џебот и го користат.Функција : 1. Перат и Еднократно : 6 нокти датотеки кои може да се намали или обликот на вашите нокти да ја саканата форма и должина. 2. Широко се Користи : Погоден за нокти, пети ноктите, природни нокти, на доградба на акрилни нокти, polyvinyl помине продолжување гел ноктите и лажни ноктите. 3. Двојно Двострано Дизајн : Со различни жито на двете страни кои се 100 зрна и 180 жито, има различни функции за да се задоволат вашите различни потреби. 4. Брусење и Полирање : ноктите датотека е специјално дизајниран за нокти брусење и полирање, направи вашите нокти повеќе убави. 5. Пренослив Дизајн : Лесни и Мали Димензии, Лесно Може да се Стави Во Вашиот Џеб И Го Користат Спецификации : Предмет Тип : Нокти Датотеки Материјал : Абразивни Хартија Количина : 6 парчиња Ронки : предната страна (180 чакал), задната страна (100 чакал) Димензии : прибл. 18 x 2.8 x 0.4 cm / 7.09 x 1.1 x 0.16 инчен Предности : Добар квалитет матирано ленти не се лесно да се песок, отпорни на абење и издржливи, единствен дебелина , добра цврстина, разумен дизајн, и лесно да се справат и да работат.Пакет Листата : 6 x Нокти Датотеки Забелешка : ве Молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините