.

Donner Метал Клупата, Тапациран: Да, 33 lb.

Donner Метал Клупата, Тапациран: Да, 33 lb.

DEN 7199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Тапациран : Да, : 33 lb.Седиште Висина - Кат на Седиште : 16.5", : 16.5".Тапацир Боја : Сива, Тежина Капацитет : 200 lb.Тапацир Материјал : Полиестер се Вклопуваат, Тежина Капацитет (кг) : 200. Вкупно : 16.5" H x 60" W x 16" D, Главен Материјал : Метал.НА ПРВ ПОГЛЕД 1. Тежина Капацитет (кг) : 200 Уживате во овој производ во вашиот во било кој дел од вашиот дом.Удобни и пријатни за окото!Димензии (инчи)Висина 16.50 Ширина 60.00 Длабочина 16.00 ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 16.5" H x 60" W x 16" Д ТАПАЦИРАН 1. Тапациран : Yes 2. Тапацир Боја : Сива 3. Тапацир Материјал : Полиестер Мешавина ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Главен Материјал : Метал 2. Тежина Капацитет : 200 lb.ТЕЖИНИ & ДИМЕНЗИИ 1. Вкупно : 16.5" H x 60" W x 16" D 2. Седиште Висина - Кат на Седиште : 16.5" 3. Целокупниот Производ Тежина : 33 lb.СПЕЦИФИКАЦИИ 1. : 16.5" H x 60" W x 16" D 2. : 16.5" 3. : 33 lb.Може исто така како следниве производи 1. Ланкастер Тапациран Клупата, Текстил Материјал : 100% Лен, Текстил Материјал : 100% Лен 2. Freda Тапациран Клупата, Целокупната : 18.5"" H x 45"" W x 14"" D, Предлага Број на Луѓе : 2 3. Omkar Клупата, Производ Гаранција : Да, Производ за Нега : Ги чисти со сува крпа.Не користете силни течни средства за чистење. 4. Shipe Тапациран Флип Врвот Чување На Клупата, Тапацир Ткаенина Детали : Leatherette, Произведени Дрво 5. Ричард Тапациран Чување На Клупата, Нозе : 9"" H, Возрасни Собранието Е Потребно : Не.

Особините