.

MengFeng Видиме Екран Заштитник 9H 2.5 D Калено Стакло Филм Компатибилен за Nokia 5.1 Мобилен Телефон Резервни Делови (Боја : Color1)

MengFeng Видиме Екран Заштитник 9H 2.5 D Калено Стакло Филм Компатибилен за Nokia 5.1 Мобилен Телефон Резервни Делови (Боја

DEN 878.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Обезбеди во текот на целиот ден заштита за екранот на телефонот.И тоа игра голема улога во заштита на мобилен телефон од гребење, отпечатоци од прсти, вода, масло, прашина, влијание, за да се лизга и така натаму.Тоа е вашиот неопходни мобилен телефон додаток.Издржливи.Со добри перформанси, тоа може да се работи за долго време.Купите брзо, квалитет на продавачот, и бродот брзо. 9 H 2.5 D Калено Стакло Филм за Nokia 5.1. Квалитет на услугата,ве молиме контактирајте ме ако имате било какви прашања!1. Ултра-тенок и одлична флексибилност.Екранот е дебела.Вие не треба да се грижите дали рефлекси на вашиот телефон ќе го забави по pasting филмот на сите. 2. Висока цврстина.Оваа калено стакло екран филмот има висока цврстина, па тоа може да се спречи себе од тоа да биде изгребани или искршено ефективно и континуирано.Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за корисници. 3. Висока дефиниција.Филмот има висока светлина трансмисија.Со висока светлина пренос и слаба светлина рефлексија, филмот може да ви обезбеди со висока дефиниција на екранот исто како и обично. 4. Функционална.На екранот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на 1. Ултра-тенок и одлична флексибилност.Екранот е дебела.Вие не треба да се грижите дали рефлекси на вашиот телефон ќе го забави по pasting филмот на сите. 2. Висока цврстина.Оваа калено стакло екран филмот има висока цврстина, па тоа може да се спречи себе од тоа да биде изгребани или искршено ефективно и континуирано.Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за корисници. 3. Висока дефиниција.Филмот има висока светлина трансмисија.Со висока светлина пренос и слаба светлина рефлексија, филмот може да ви обезбеди со висока дефиниција на екранот исто како и обично. 4. Функционална.На екранот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, отпечаток, вода, масло, прашина, шок, се лизга и така натаму.Кога се обоени со вода, почва, кал, масло или други додатоци, може да се чисти без напор. 5. Мазна површина.Дури и страните на екранот филм се чувствува непречено. 6. Лесен за употреба.Тоа има одлична адхезија.За да го залепите филмот, само нешто што треба да направите е да се исчисти екранот темелно. 7. Издржливи.Со добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за чудо.

Особините