.

Washi Лента Декоративни Маскирање на Хартија: 12 Ролни селотејп Гроздобер Јапонски Стил на Лента за DIY Занаети Подарок Завиткување Planners

Washi Лента Декоративни Маскирање на Хартија: 12 Ролни селотејп Гроздобер Јапонски Стил на Лента за DIY Занаети Подарок

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да ги користите за декорација на одмор подароци што сакате да им даде на вашите пријатели и направете го вашиот подароци повеќе убава и уникатна.Лесен за употреба и расклопување, оставајќи нема остатоци, што може да се користат со доверба.Со доволна количина на декоративни ленти, тоа лесно може да се сретне на DIY декорација потреби.Широко се користи за DIY бележник и дневник декорација, партија декорација, итн.Малите и мала тежина дизајн го прави лесен за носење и чување.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, достапен декоративни washi лента?Дали сте во потрага на еден здрав, алатка која може да направи повеќе работни места?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите самолепливи washi лента мора да ги задоволи потребите.еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Материјал : Хартија - Size : 300. 00 X1. 50 X0. 10см/ 117. 90 X0. 59 X0. 04inch Пакет Вклучувајќи 12 x washi ленти.

Особините